Uchwyt na telefon dla sportowców

Opaska na ramię, w której można umieścić telefon na czas treningu, powinien się znaleźć w wyposażeniu każdego biegacza czy kolarza. Nowoczesne modele są nie tylko funkcjonalne, ale i bardzo wygodne – niemal nie poczujesz ich podczas ruchu.

Uchwyt na telefon dla sportowca – na ramię lub nadgarstek

Najlepszy uchwyt do smartfona dla biegacza to opaska na ramię. Smartfon umieszczony na nadgarstku przy dłuższym wysiłku może krępować ruchy, zwłaszcza jeśli podłączone są do niego słuchawki. Lepszym wyborem dla rowerzysty jest natomiast uchwyt do telefonu na nadgarstek.

uchwyt na telefonOpaski na ramię, służące jako uchwyt na telefon podczas treningów, wykonane są z najwyższej jakości tworzyw sztucznych, miękkich i niepowodujących obtarć. Specjalny dotykowy panel umożliwia korzystanie z urządzenia podczas ruchu czy postoju, również w sytuacji, gdy masz brudne bądź spocone dłonie. W każdej chwili bez problemu wybierzesz ulubioną muzykę, odbierzesz połączenie lub sprawdzisz swój wynik w aplikacji. Opaski takie są oczywiście nieprzemakalne. Więcej informacji znajdziesz na stronie Sferis.

Futerał na smartfona dla sportowców – nerka

Oczywiście do obu celów nadaje się jedna i ta sama opaska, chyba że masz bardzo szerokie ramię lub korzystasz ze szczególnie dużego telefonu – takie urządzenie może ograniczać ruchy nadgarstka. W tym ostatnim przypadku, gdy koniecznie chcesz uprawiać sport ze swoim ulubionym, dużym smartfonem, lepszym wyborem może być opaska na pas – tak zwana nerka.

Nerki dla sportowców są dopasowane do ich specyficznych potrzeb. Są wygodne, wykonane z oddychających, miękkich i solidnych materiałów, wodoodporne. Posiadają solidny dotykowy panel do obsługi urządzenia, który jednocześnie jest na tyle mocny, aby nie dopuścić do uszkodzenia urządzenia.

Współczesne paski dla sportowców, przeznaczone do noszenia smartfonów, to przy okazji kompaktowe torebki. Znajduje się w nich kieszonka na klucze czy na kartę kredytową i kilka złotych. Nerki, siłą rzeczy, mają więcej miejsca do przechowywania drobnych przedmiotów. Niektóre wyposażone są także w pasek do mocowania butelki z wodą.