Xbox, czy PlayStation?

Chcąc zakup sobie konsole do zabawy w wirtualnym świecie, trzeba najpierw określić to, jakiego producenta sprzęt chce się nabyć. Wybór na szczęście nie jest aż tak duży, dlatego sama decyzja nie należy do zbyt trudnych. Mimo wszystko warto rozważyć wszelkie za i przeciw dwóch rozwiązań, którymi są oczywiście Xbox i PlayStation.

Charakterystyka Xboksa

niesamowite gry do ps4Xbox to maszyna zaprojektowana i wyprodukowana przez producenta najpopularniejszego systemu operacyjnego na komputery osobiste, czyli oczywiście przez Microsoft. Dzięki temu kupując konsole od tego producenta, ma się pewność, że uzyska się połączenie obu tych środowisk, i możliwe będzie założenie jednego konta zarówno na Windowsie, jak i również na Xboksie.
Jednak najważniejszym w zakupie konsoli nie jest to, czy istnieje powiązanie pomiędzy dwoma produktami tej samej firmy, lecz oczywiście to, jakie prezentuje ona możliwości techniczne i czy są na nią dobrej jakości gry.
Jeśli chodzi o technikalia, to zdecydowanie konsola ta góruje nad produktem japońskim. Lepsze parametry techniczne jednak nie zapewniają jej lepszych gier. Gry ps4 są tu zdecydowane górą, zarówno pod zróżnicowaniem, jak i jakością.

Charakterystyka ps4

Choć PlayStation jest na papierze słabszą konsolą pod względem technicznym, to jednak nie powoduje to, że gry na tę konsole wyglądają gorzej. Wręcz przeciwnie. Aby dostrzec zauważalne różnice, trzeba naprawdę wiedzieć, na co trzeba patrzeć.
Znaczącą różnicą są natomiast dostępne gry ps4(https://www.sferis.pl/gry-ps4-2272). Są one zwyczajnie lepsze, dlatego też konsola nawet pomimo o wiele wyższej ceny, cieszy się o wiele wyższą popularnością niż Xbox.

A co ze stroną użytkową?

Jeśli chodzi o jakość używania i komfort codziennej zabawy na obu konsolach, to wiele osób uważa, że mimo wszystko lepszy jest produkt ze stanów. Przede wszystkim jest znacznie cichszy podczas wytężonej pracy. I pomimo tego, że prezentuje się jak stary magnetowid, to jednak można go w lepszy sposób zaadaptować na półce pod telewizorem, co również jest przecież całkiem ważną cechą takiego sprzętu.
Idealnie byłoby mieć obie konsole, jednak mogąc wybrać tylko jedną, zdecydowanie lepiej jest skierować swój portfel jednak ku Japonii.